World of Warcraft uvádí nový trailer se Sylvanas

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard Entertainment
Blizzard Entertainment, zveřejnil na svém oficiálním kanálu YouTube World of Warcraft nový trailer. Hráčům odhalil další filmový příběh pod názvem Shattered Legacies se Sylvanas Windrunner. S postavou, jejíž osud a celková zápletka byly předmětem vzrušené debaty již od spuštění předchozího rozšíření, Battle for Azeroth.
Cutscéna se zaměřuje na spící Sylvanas, kterou žalářník uvedl do stavu, aby znovu a znovu prožívala své noční můry a traumata. Postavy shromážděné kolem jejího bezvládného těla se hádají o tom, zda si královna Banshee vůbec zaslouží probudit. Někteří tvrdí, že její činy jsou neodpustitelné, ale nakonec učiní rozhodnutí a pokusí se jí vzbudit.
Po rozhovoru s bývalým paladinským mentorem Arthase Menethila je Sylvanas postavena před volbu. Zničit vesmír Warcraftu nečinností, nebo čelit svým minulým rozhodnutím a pomoci osvobodit Anduina z žalářníkovy nadvlády. Když se postaví svému monstróznímu já, obě osobnosti se spojí a v hudební paralele se scénou Legie, kde se stala náčelnicí Hordy, se bývalá královna Banshee probudí a její oči jsou nyní modré.
Postava Sylvanas Windrunner způsobila konflikty mezi dlouholetými hráči této hry, kteří mají pocit, že příběh o vykoupení, na který byla vtlačena, je vynucený. Tato postava si prý nezaslouží vykoupení, zvláště po četných zvěrstvech, válečných zločinech a činech genocidy, kterých se dopustila během bitvy o Azeroth.
World of Warcraft je nyní k dispozici na PC.
Zdroj: gamerant.com
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn