world-of-warcraft-sylvanas-uvod

World of Warcraft uvádí nový trailer se Sylvanas

9. 12. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

Blizzard Entertainment, zveřejnil na svém oficiálním kanálu YouTube World of Warcraft nový trailer. Hráčům odhalil další filmový příběh pod názvem Shattered Legacies se Sylvanas Windrunner. S postavou, jejíž osud a celková zápletka byly předmětem vzrušené debaty již od spuštění předchozího rozšíření, Battle for Azeroth.

Cutscéna se zaměřuje na spící Sylvanas, kterou žalářník uvedl do stavu, aby znovu a znovu prožívala své noční můry a traumata. Postavy shromážděné kolem jejího bezvládného těla se hádají o tom, zda si královna Banshee vůbec zaslouží probudit. Někteří tvrdí, že její činy jsou neodpustitelné, ale nakonec učiní rozhodnutí a pokusí se jí vzbudit. Po rozhovoru s bývalým paladinským mentorem Arthase Menethila je Sylvanas postavena před volbu. Zničit vesmír Warcraftu nečinností, nebo čelit svým minulým rozhodnutím a pomoci osvobodit Anduina z žalářníkovy nadvlády. Když se postaví svému monstróznímu já, obě osobnosti se spojí a v hudební paralele se scénou Legie, kde se stala náčelnicí Hordy, se bývalá královna Banshee probudí a její oči jsou nyní modré.

Postava Sylvanas Windrunner způsobila konflikty mezi dlouholetými hráči této hry, kteří mají pocit, že příběh o vykoupení, na který byla vtlačena, je vynucený. Tato postava si prý nezaslouží vykoupení, zvláště po četných zvěrstvech, válečných zločinech a činech genocidy, kterých se dopustila během bitvy o Azeroth. World of Warcraft je nyní k dispozici na PC.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.