world-of-warcraft-sylvanas-uvod

World of Warcraft uvádí trailer se Sylvanas

9. 12. 2021
Zdroj náhledu: Blizzard Entertainment

World of Warcraft má nový trailer na svém oficiálním kanálu, kde ho zveřejnil Blizzard Entertainment. Hráčům odhalil další filmový příběh pod názvem Shattered Legacies se Sylvanas Windrunner. S postavou, jejíž osud a celková zápletka byly předmětem vzrušené debaty již od spuštění předchozího rozšíření, Battle for Azeroth.

Cutscéna se zaměřuje na spící Sylvanas. Žalářník ji uvedl do stavu, aby znovu a znovu prožívala své noční můry a traumata. Postavy shromážděné kolem jejího bezvládného těla se hádají o tom, zda si královna Banshee vůbec zaslouží probudit. Někteří tvrdí, že její činy se jent tak neodpouští, ale nakonec učiní rozhodnutí a pokusí se jí vzbudit. Po rozhovoru s bývalým paladinským mentorem Arthase Menethila se Sylvanas dostává před volbu. Zničit vesmír Warcraftu nečinností, nebo čelit svým minulým rozhodnutím a pomoci osvobodit Anduina z žalářníkovy nadvlády. Když se postaví svému monstróznímu já, obě osobnosti se spojí. V hudební paralele se scénou Legie, kde se stala náčelnicí Hordy, se bývalá královna Banshee probudí. Vy můžete vidět, že její oči jsou nyní modré.

Postava Sylvanas Windrunner způsobila konflikty mezi dlouholetými hráči této hry. Ti mají pocit, že příběh o vykoupení, na který byla vtlačena, je vynucený. Tato postava si prý nezaslouží vykoupení. Zvláště po četných zvěrstvech, válečných zločinech a činech genocidy, kterých se dopustila během bitvy o Azeroth. World of Warcraft je nyní k dispozici na PC.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.