Phasmophobia náhled

Phasmophobia dostane tarotové karty

8. 12. 2021
Zdroj náhledu: Kinetic Games

Phasmophobia dostala nedávno vánoční aktualizaci od svých vývojářů z Kinetic Games. Tato aktualizace se bude jmenovat Cursed Possessions. Díky ní bude do hry přidána nová mechanika v podobě tarotových karet. Vedoucí umělec ve studiu Corey J. Dixon sdílel tweet se spoustou strašidelných, ručně kreslených obrázků vytvořených tak, aby tvořily jakýsi balíček sedmi karet. "Našli jsme nějaké záhadné karty," píše vývojář. "Pár jich chybí, co by se mohlo stát?" Odpověď na to je v současnosti záhadou.

Tři karty jsou jasně vidět. Nachází se na nich obrázky představující smrt, poustevníka a měsíc. První je tvář postavy, která si konečky prstů rve tvář. Druhá karta zobrazuje postavu, která se zoufale snaží uniknout ze svěrací kazajky. Na poslední je pak vidět krásný srpek měsíce a obrázek mozku. Čtyři karty zastrčené vzadu jsou složitější na rozeznání. Vypadá to, že mezi ně patří blázen (postava podobná šaškovi obklopená otazníky), budova nějakého druhu, která zřejmě představuje kartu věže. Dále je tu vidět zahalená postava ďábla a karta zobrazující počasí s mraky.

Víme, že se chystají nějaké další nové změny a obsah pro hru Phasmophobia. První z nich souvisí s identitami duchů. „Budeme aktualizovat některé typy duchů, které se nezdají být dostatečně jedinečné. A také ty, které je opravdu těžké identifikovat v obtížnosti Nightmare,“ vysvětlují vývojáři. Navíc by se měli objevit nové prokleté věci, jako například voodoo panenka, vyvolávací kruh a hrací skříňka. K tomu všemu by měli přibýt i nové otázky na tabuli Ouija.

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.