Wrath of the Lich King – logo

Wrath of the Lich King hlásí příchod

20. 4. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Blizzard oznámila, že v souladu s tradicí každoročního vydávání her bude letošní World of Warcraft Classic obsahovat další rozšíření s názvem Wrath of the Lich King. Jedno z nejuznávanějších rozšíření Warcraftu, Lich, pošle hráče do zemí Northrendu, kde Arthas Menethil, jmenovaný král Lichů, ohrožuje existenci celého Azerothu svou stále rostoucí nákazou nemrtvých.

Jedním z nejvýznamnějších přídavků do WoW po příchodu Wrathu bylo, že si hráči mohou vytvořit postavu prvního nového hrdiny hry, rytíře smrti. Rytíři smrti budou do klasické hry implementováni během období předobjednávek a jako vždy se v jednoho z těchto nemrtvých siláků může proměnit jakákoliv dostupná rasa. Budou k dispozici pro obě frakce a noví rytíři smrti budou začínat na 55. úrovni. Funkce Dungeon Finder, umožňující hráčům připojit se k náhodné skupině dobrodruhů a vydat se do dungeonů určených pro skupinu pěti hráčů, je považována za neslučitelnou s étosem World of Warcraft Classic – ve hře proto zůstane nedostupná.

Mezi další novinky, které budou součástí rozšíření Wrath of the Lich King, patří řemesla Inscription a Barber, která budou mít více možností než původní verze, jež se poprvé objevila v tomto rozšíření. Použití Barbera také nevyžaduje transakci za skutečné peníze jako v původní hře, což je další rozdíl oproti předchozím zkušenostem s těmito rozšířeními, ale i tak je to vítaná změna.Wrath of the Lich King se objeví ve WoW Classic ještě letos, ale přesné datum vydání zatím neznáme. Další informace vám přineseme, jakmile budou k dispozici. Spolu s oznámením návratu rozšíření Wrath odhalil Blizzard také nejnovější expanzi Dragonflight, která přivádí hrdiny Azerothu na dlouho očekávané Dračí ostrovy.

Nové dračí rozšíření

Kromě Liche Blizzard během své prezentace oznámil také další rozšíření pro World of Warcraft, které hráče zavede zpět do Azerothu. Díky novému filmovému traileru bylo odhaleno nadcházející rozšíření Dragonflight. Vydáte se na Dračí ostrovy, oblast Azerothu, která byla dříve zahalena temnotou. Čekají vás čtyři zóny pro levelování a pět nových oblastí, které můžete v tomto rozšíření prozkoumat.

Kromě toho budete moci hrát za zbrusu novou dračí rasu Dracthyr, což je vlastně také nová třída. Tito draci mohou být pouze kategorie Evoker. Jedná se o třídu hrdinů, která začíná na 58. úrovni a má vlastní startovní oblast.

Součástí spuštění je také přepracování systému zvyšování kvalifikace a změna profesního systému. Zcela přepracovaný systém talentů by měl hráčům poskytnout větší všestrannost a možnosti. Za zmínku stojí také změna designu uživatelského rozhraní. To je spousta významných změn oproti základní hře. Využít můžete také přizpůsobitelného draka, díky tomu získáte novou možnost rychlého a výkonného cestování. Hráči mohou v tomto rozšíření dosáhnout 70. úrovně. Brzy bude k dispozici alfa verze, do které se můžete zaregistrovat na oficiálních stránkách. Tam se také můžete dozvědět více o Dragonflight!

Zdroj: gameinformer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.