Yenkee Academy náhled

Yenkee Academy nabízí ceny v hodnotě 100 000 Kč a roční angažmá v CS:GO

30. 11. 2022
Zdroj náhledu: Yenkee Academy

Československá e-sportová scéna CS:GO má spoustu kvalitních hráčů, nicméně všichni dobře víme, že ne všem se podaří prorazit. Od toho zde je Yenkee Academy, která láká mladé talentované hráče na svůj nadcházející turnaj. Pokud ti je tedy 14–18 let a věříš, že jsi ve hře CS:GO již ostřílený hráč, měl bys určitě dát tomuto turnaji šanci, jelikož ceny pro výherce jsou přímo famózní!

Jako první budou probíhat otevřené kvalifikace, které odstartují již tuto neděli, tedy 4. prosince, a skončí až na konci ledna. Dohromady jich je osm a konkrétně se jedná o čtyři 2v2 wingman a čtyři 2v2 aim. Tyto zápasy jsou velice důležité, jelikož zde můžete nasbírat potřebné body k postupu do uzavřené kvalifikace, kam postoupí 32 týmů s nejvíce body. Teď už se pojďme podívat na offline finále, kam postoupí čtyři nejlepší týmy z uzavřené kvalifikace a také jeden tým, který dostane divokou kartu od ambasadorů. To znamená, že do poslední části turnaje se dostane deset hráčů. Těm bude dopřán prodloužený víkend v severních Čechách, konkrétně v herním doupěti The NEST. Zde si finalisté samozřejmě užijí nějakou tu zábavu, ale kromě toho na ně čekají i různé výzvy od poroty. Ta na konci víkendu vybere finální pětici hráčů, která bude reprezentovat projekt Yenkee Academy v roce 2023.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.