Yenkee Academy nabízí ceny v hodnotě 100 000 Kč a roční angažmá v CS:GO

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Yenkee Academy

Československá e-sportová scéna CS:GO má spoustu kvalitních hráčů, nicméně všichni dobře víme, že ne všem se podaří prorazit. Od toho zde je Yenkee Academy, která láká mladé talentované hráče na svůj nadcházející turnaj. Pokud ti je tedy 14–18 let a věříš, že jsi ve hře CS:GO již ostřílený hráč, měl bys určitě dát tomuto turnaji šanci, jelikož ceny pro výherce jsou přímo famózní!

Jako první budou probíhat otevřené kvalifikace, které odstartují již tuto neděli, tedy 4. prosince, a skončí až na konci ledna. Dohromady jich je osm a konkrétně se jedná o čtyři 2v2 wingman a čtyři 2v2 aim. Tyto zápasy jsou velice důležité, jelikož zde můžete nasbírat potřebné body k postupu do uzavřené kvalifikace, kam postoupí 32 týmů s nejvíce body.
Teď už se pojďme podívat na offline finále, kam postoupí čtyři nejlepší týmy z uzavřené kvalifikace a také jeden tým, který dostane divokou kartu od ambasadorů. To znamená, že do poslední části turnaje se dostane deset hráčů. Těm bude dopřán prodloužený víkend v severních Čechách, konkrétně v herním doupěti The NEST. Zde si finalisté samozřejmě užijí nějakou tu zábavu, ale kromě toho na ně čekají i různé výzvy od poroty. Ta na konci víkendu vybere finální pětici hráčů, která bude reprezentovat projekt Yenkee Academy v roce 2023.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn