Halo

Začalo natáčení druhé řady seriálu HALO

16. 9. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Seriál HALO, který vytváří Paramount Studios, oficiálně zahájil natáčení druhé série slovy: „Sparťané přistáli na Islandu.“ Druhá řada byla potvrzena ještě před tím, než ta první debutovala. Bohužel, první řada vzbudila mezi komunitou spoustu rozpaků a kontroverzí už jenom tím, že legendání Master Chief ukázal svou tvář hned v první epizodě. Poté ještě ukázal zadek, ale to uvádím jen pro doplnění.

U druhé řady zatím nevíme, co nás přesně v příběhu uvidíme, nicméně určitě můžeme počítat s Master Chiefem a jeho kumpány – minimálně s těmi, kteří se objevili při natáčení na Islandu. Co ale bude tyto bojovníky nyní čekat, se můžeme zatím jen domýšlet.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.