Dirt 4 - náhledovka

Ze služby EA Play zmizí v říjnu deset her

13. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Předplatitelská služba EA Play přijde letos v říjnu o deset, troufnu si říct, skvělých her. Jakožto fanouška závodních her mě odstranění některých z nich bude mrzet o to více.

Zdroj: igdb.com

Tituly, které v říjnu opustí službu EA Play, budou Dirt 4, Dirt: Rally, Operation Flashpoint: Dragon Rising, Overlord, Overlord: Fellowship of Evil, Overlord: Raising Hell, Overlord 2, Project Cars, Rise of Argonauts a Toybox Turbos. Důvod odstranění zatím společnost Electronic Arts neprozradila, pravděpodobně však jde o inovování nabídky nebo něco podobného. V případě závodních titulů, jako je Project Cars či Dirt, by to mohly být vypršené licence, které se vzhledem ke stáří hry nevyplatí prodlužovat.

Nutno ovšem dodat, že 3. říjen, kdy mají zmíněné hry zmizet, bude pro všechny předplatitele EA Play smolný den – přece jen se nestává tak často, aby z této služby zmizelo v jeden den takový počet zajímavých her. Na druhou stranu se dá očekávat, že EA tuto absenci vynahradí jinými, novějšími kousky.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.