ATS Texas - vinice

ATS a ETS2 se chlubí dalšími novinkami z nadcházejících DLC Texas a West Balkans

14. 8. 2022
Zdroj náhledu: SCS Software

Ani po vydání nového rozšíření Montana pro American Truck Simulator, jehož recenzi na našem webu uvidíte již velmi brzy, neusnuli vývojáři z českého studia SCS Software na vavřínech. V posledních dnech totiž zveřejnili nové informace a obrázky z nadcházejících DLC Texas pro ATS a West Balkans pro ETS2.

Zdroj: SCS Software

Texas ukazuje krásy zemědělství

Zdroj: SCS Software

Ačkoliv si mnoho lidí může myslet, že zemědělství a kamionová doprava spolu nemají nic moc společného, opak je pravdou. Aby se všechny zemědělské výrobky nebo obilniny mohly dostat k zákazníkům či jiným firmám k dalšímu zpracování, je nezbytné zajistit spolehlivou a kvalitní přepravu, o níž se budeme v rozšíření Texas snažit. V Texasu nalezneme 127 milionů akrů zemědělské půdy, z nichž budeme převážet zboží do tzv. obilných výtahů, tedy staveb, kde se obilí před dalším zpracováním skladuje.

Kromě obilí jsou v Texasu hojné i vinice a pěstování vína – přece jen, Texas si stojí na solidním pátém místě v pěstování vína v USA a historie tohoto odvětví sahá až do roku 1650. V současné době je zde přibližně 400 místních vinařství. V Texasu dále najdeme farmy na pěstování vodních melounů nebo chov dobytka, který hodně přispívá například do bavlnářského průmyslu.

Pro více informací a obrázků můžete zavítat na oficiální stránku studia.

West Balkans se zase chlubí prostředím

Zdroj: SCS Software

Nových obrázků jsme se dočkali i u čerstvě oznámeného rozšíření West Balkans pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2). Ačkoliv je nové DLC o celkovém počtu osmi států stále v rané fází vývoje, nové obrázky dokazují, že i přesto už SCS Software udělal pořádný kus práce, ostatně posuďte sami. Zároveň můžete hádat, o jaké místa na obrázcích jde.

Také v tomto případě můžete pro více informací zavítat na oficiální příspěvek studia.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.