The Legend of Zelda Tears of the Kingdom – úvodka

Zelda: Tears of the Kingdom byla pokořena za 94 minut

14. 5. 2023
 

Občas mi přijde, že si speedrunneři nemohou hry nikdy užít. To mi rozhodně nevyvrátil gymnas86, jenž dokončil titul Zelda: Tears of the Kingdom za pouhých 1:34:33. To je něco naprosto neuvěřitelného, když si představíte, jak ve skutečnosti velká hra je. Celé toto odehrání je viditelné na youtube s tím, že pokud si nechcete hru vyspoilerovat, rozhodně se na onen speedrun nedívejte. Pro ty, co už však počin mají za sebou, klidně se podívejte, můžete totiž chytnout nějakou zajímavou inspiraci.

Zelda: Breath of the Wild byla pokořena už za 23 minut a 42 sekund. Tam ale pomohlo, že hra obsahovala několik chyb, které pomohly hráčům tohoto času dosáhnout. Ty jsou zatím v Zelda: Tears of the Kingdom nenalezené. Pokud chvilku vydržíme, věřím, že se tento rekord ještě párkrát posune, ale jestli mám predikovat dle sebe, nemyslím si, že to hráči stáhnou pod jednu hodinu. Kdo ví, v tomto případně budu možná i rád, kdybych se spletl.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.