Ken Lally – logiáš

Zemřel herec Ken Lally, jehož můžete znát z RE

13. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Ačkoliv bychom si to všichni přáli, život není pouze o šťastných věcech. Herec Ken Lally, jehož hlas můžete znát z populárních sérií jako Mortal Kombat a Resident Evil, zemřel. Lally měl za sebou bohatou kariéru v oblasti videoher i televizních pořadů a propůjčil svůj hlas různým postavám v herním světě, například Smokovi, Gorovi a Shinnokovi v Mortal Kombat 9, Robertu Kendovi v remaku her Resident Evil 2 a 3 a Waynu Woodsovi v Wolfenstein II: The New Colossus. V televizi se objevil v seriálech jako General Hospital a Heroes.

První, kdo se o smrti Kena Lallyho podělil, byla Karen Dyerová, herečka známá díky svým rolím Eleny v sérii Street Fighter a Shevy z gamesy Resident Evil 5. Na sociálních sítích vyjádřila smutek nad ztrátou svého kolegy a nabídla upřímná slova rozloučení po jeho předčasném odchodu ve věku 52 let.

Odchod Kena Lallyho je významnou ztrátou pro herní průmysl i pro oddané fanoušky her Mortal Kombat a Resident Evil. Ti zaplavili příspěvek Karen Dyerové svými projevy úcty a vzpomínkami na hercovu práci. Podle kolegyně Dyerové zanechal Ken Lally trvalý odkaz díky svému talentu a oddanosti jako dabér a tvůrce motion capture.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.