Jujutsu Kaisen Cursed Clash – připravit, pozor, pěst!

Jujutsu Kaisen: Cursed Clash hlásí datum vydání

13. 10. 2023
Zdroj náhledu: Bandai Namco

Zatímco si fanoušci populárního anime jménem Jujutsu Kaisen užívají druhou sérii plnými doušky, společnost Bandai Namco oznámila datum vydání chystané videohry z toho samého univerza. Jujutsu Kaisen: Cursed Clash bude prvním velkým počinem série na poli her, který se ke hráčům dostane příští rok v únoru, konkrétně 2. 2. 2024. Titul si zahrajete na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendu Switch.

Zbrusu nový trailer ukazuje dříve oznámené postavy v soubojích dva na dva. Každá bude disponovat specifickými útoky odrážejícími jejich prokleté techniky dobře známé z mangy i anime. Ukázka nás rovněž seznamuje s možností online hraní i systémem kosmetických přizpůsobení. Příběhový režim vás provede úplnými začátky příběhu Jujutsu Kaisen. 

Kromě odhalení data vydání byly zveřejněny různé edice obsahující všelijaké oblečky pro vybrané postavy, baseballovou minihru Jujusta 2024 či digitální artbook společně se soundtrackem a mnoho dalšího.

Zdroj: Bandai Namco

Ještě během tohoto roku má vyjít mobilní hra Jujutsu Kaisen: Phantom Parade pro uživatele Android a iOS v Japonsku. Prozatím se počítá s datem ke konci listopadu, ale dosud není známo, zda se týká i uživatelů z jiných zemí. Už nyní se však můžete registrovat na Google Play a Apple App Store, aby vám vydání neuteklo.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.