ZERO Sievert intro

ZERO Sievert slaví první výročí

17. 11. 2023
Zdroj náhledu: Modern Wolf

Začátkem roku jsme vás v naší recenzi podrobně informovali o top-down RPG střílečce ZERO Sievert, která je zasazena do postapokalyptické východní Evropy po výbuchu jaderné elektrárny. S nadsázkou (nejen) fanoušků titulu a členů komunity je hra označována za top-down Stalker. 

Titul je již rok ve fázi předběžného přístupu a stále si drží poměrně vysoké kladné uživatelské hodnocení na platformě Steam. K ročnímu vývojáři připravili krátké video, ve kterém jsou uvedeny statistiky a záběry z řad streamerů. Zároveň máte na oficiálních sociálních sítích vydavatele možnost vyhrát mnoho zajímavých cen.

„Lovci, nemůžeme uvěřit, jak ten čas utekl! Uplynul rok a naše komunita se rozrostla na 50 000 členů. Na oslavu tohoto okamžiku jsme pro vás připravili několik nejzajímavějších her a po celý týden budeme na různých sociálních kanálech rozdávat dárky – nezapomeňte je sledovat. Ještě jednou vám všem děkujeme za neuvěřitelný rok a těšíme se, až se s vámi podělíme o to, co se VELMI brzy chystá“ – Tým Modern Wolf.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.