Dead Space – opět úvodka

Zítra proběhne Live Stream ohledně Dead Space

11. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost EA oznámila datum dalšího streamu vývojářského deníku k remaku Dead Space s názvem „Crafting the Tension“. Vysílat se bude ještě tento týden, zítra 12. května v 19:00 našeho času, na různých oficiálních videokanálech EA, včetně YouTube a Twitche.

https://twitter.com/deadspace/status/1523709606811213825?s=20&t=83acEUcu21ckFz0xkctDGg

V rámci průběžného nahlížení do zákulisí vývoje remaku hry Dead Space uspořádala společnost EA několik živých přenosů věnovaných určitému aspektu tohoto survival hororového titulu. Předchozí videa se zaměřila na zvukový design a fyziku, další video se bude věnovat umění.

Podle EA se vývojáři v dalším živém vysílání podrobně podívají na různé aspekty výtvarného návrhu hry. Tým EA Motive předvede první záběry, na nichž ukáže, jak pomocí enginu Frostbite, hardwaru a počítačů páté generace vizuálně rozvíjí a přepracovává prostředí, postavy, vizuální efekty, osvětlení a mnoho dalších prvků původní hry Dead Space, aby vytvořil novou úroveň pohlcení a kvality pro dnešní moderní publikum. EA Motive se zaměřuje zejména na realistické prvky nové generace. Například zvuk je takový, že Isaac mluví a zní jinak v závislosti na poškození, které utrpěl.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.