Zítra proběhne Live Stream ohledně Dead Space

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost EA oznámila datum dalšího streamu vývojářského deníku k remaku Dead Space s názvem „Crafting the Tension“. Vysílat se bude ještě tento týden, zítra 12. května v 19:00 našeho času, na různých oficiálních videokanálech EA, včetně YouTube a Twitche.

 

V rámci průběžného nahlížení do zákulisí vývoje remaku hry Dead Space uspořádala společnost EA několik živých přenosů věnovaných určitému aspektu tohoto survival hororového titulu. Předchozí videa se zaměřila na zvukový design a fyziku, další video se bude věnovat umění.
Podle EA se vývojáři v dalším živém vysílání podrobně podívají na různé aspekty výtvarného návrhu hry. Tým EA Motive předvede první záběry, na nichž ukáže, jak pomocí enginu Frostbite, hardwaru a počítačů páté generace vizuálně rozvíjí a přepracovává prostředí, postavy, vizuální efekty, osvětlení a mnoho dalších prvků původní hry Dead Space, aby vytvořil novou úroveň pohlcení a kvality pro dnešní moderní publikum.
EA Motive se zaměřuje zejména na realistické prvky nové generace. Například zvuk je takový, že Isaac mluví a zní jinak v závislosti na poškození, které utrpěl.

Zdroj: IGN

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn