život Není Krásný: Poslední Exekuce

Život Není Krásný: Poslední Exekuce vyjde už letos

27. 8. 2023
Zdroj náhledu: ZNK

Snímek Život Není Krásný z roku 2008 asi nemusím moc představovat. Na youtube už má přes 650 tisíc zhlédnutí a režisér, rapper, kameraman, střihač, kreslíř a scenárista Martin Pohl od té doby vydal hromadu dalších filmů, z nichž momentálně rozhodně vede Párty Harder: Summer Massacre, tedy rodinná komedie o dospívání chlapců. Už ale osmý díl ze stejnojmenné herní série má vyjít letos, po dlouhých pěti letech, co je titul ve vývoji.

Už jste si určitě všichni mysleli, že hra nikdy nevznikne, že? Ostatně, je to pomalu pět let, kdy se na crowdfundingové kampani vybraly peníze a objevilo se na youtube video, v němž je tvorba víceméně oznámena. Martin Pohl tedy musel fanoušky stále uklidňovat, že vybrané peníze se skutečně používají a hra vzniká. A pozor, už se blížíme do finiše.

V hlavní roli exekutora Vladimíra tedy prožijeme jeho poslední pracovní den před nástupem do důchodu. Na Hithitu Život Není Krásný: Poslední Exekuce se tedy objevily konečně informace, že se blížíme do finiše. Od samotného tvůrce: „Po dlouhý době se ozývám s novym infem ohledně hry Život Není Krásný: Poslední Exekuce. Pravdou je, že kvůli velký časový vytíženosti programátorů se na hře pracovalo opravdu velmi pomalým tempem, takže jsem se rozhodnul (a ano, měl jsem to udělat dřív) najmout externí IT firmu a nechat hru dokončit i za cenu větších dodatečných nákladů. Na hře se teď opět pracuje velmi usilovně a dle dohody by měla být brzo hotová. Stoprocentně do konce roku bude včetně betatestu venku. Sorry za tak dlouhý čekání – hra existuje, není to podvod, jenom jsme si ukousli trochu větší sousto, než na jaký jsme měli kapacitu.“ Titul se tedy blíží konečně do finiše a přichází tím pádem otázka, jak Vladimír zvládne svůj poslední den?

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.