Mass Effect – další pvodka

Zmínka o Shepardovi v obchodě byla chyba

12. 5. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

V listopadu vydala společnost BioWare trailer k nadcházející hře Mass Effect, který ukazoval čtyři postavy kráčející z raketoplánu do kráteru ve tvaru getha. Nedávno jste si mohli zakoupit vysoce kvalitní litografii zmíněného obrazu.

Zdá se však, že se do výpisu obchodu vloudila malá chyba. Podle YouTubera MrHulthen (VGC) se původně jednalo o možný návrat velitele Sheparda, populárního hrdiny původní trilogie Mass Effect. Text byl od té doby změněn a v době, kdy jej MrHulthen viděl poprvé, obsahoval následující věty: „Shepardův poslední úkol ukončil hrozbu Smrťáků jen za vysokou cenu, včetně ztráty samotné Země. Proto Shepard a přeživší musí držet při sobě.“

Fanoušci titulu Mass Effect jsou takoví, jací jsou, a proto tato část textu vyvolala nadměrné množství spekulací. Je to pochopitelné, protože o veliteli Shepardovi se hodně mluví a člověk by si myslel, že studio jako BioWare, které zná svou fanouškovskou základnu, bude s očekáváními hrát trochu opatrněji. Osobně jsem též doufal, že se velitel vrátí, protože nechci znovu hrát za sourozence Ryderovy. Michael Gamble, projektový manažer zatím nepojmenované hry Mass Effect, však tvrdí, že to byla skutečně chyba. „Původní článek napsali lidé, kteří řídí společnost a neznají hru,“ napsal a přidal nesmělý smajlík.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.