Zmínka o Shepardovi v obchodě byla chyba

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

V listopadu vydala společnost BioWare trailer k nadcházející hře Mass Effect, který ukazoval čtyři postavy kráčející z raketoplánu do kráteru ve tvaru getha. Nedávno jste si mohli zakoupit vysoce kvalitní litografii zmíněného obrazu.

Zdá se však, že se do výpisu obchodu vloudila malá chyba. Podle YouTubera MrHulthen (VGC) se původně jednalo o možný návrat velitele Sheparda, populárního hrdiny původní trilogie Mass Effect. Text byl od té doby změněn a v době, kdy jej MrHulthen viděl poprvé, obsahoval následující věty: „Shepardův poslední úkol ukončil hrozbu Smrťáků jen za vysokou cenu, včetně ztráty samotné Země. Proto Shepard a přeživší musí držet při sobě.“

Fanoušci titulu Mass Effect jsou takoví, jací jsou, a proto tato část textu vyvolala nadměrné množství spekulací. Je to pochopitelné, protože o veliteli Shepardovi se hodně mluví a člověk by si myslel, že studio jako BioWare, které zná svou fanouškovskou základnu, bude s očekáváními hrát trochu opatrněji. Osobně jsem též doufal, že se velitel vrátí, protože nechci znovu hrát za sourozence Ryderovy.
Michael Gamble, projektový manažer zatím nepojmenované hry Mass Effect, však tvrdí, že to byla skutečně chyba. „Původní článek napsali lidé, kteří řídí společnost a neznají hru,“ napsal a přidal nesmělý smajlík.

Zdroj: PCGamer

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn