Gungrave GORE náhled

Zpátky ze záhrobí, restart hry Gungrave ukázal nový trailer

2. 10. 2021
Zdroj náhledu: Iggymob Games

Téměř 20 let po prvním spuštění série byla nová hra Gungrave G.O.R.E řádně oznámena na Tokyo Game Show. Nový trailer, který kombinuje rozšířený dříve vydaný cinematic s novými záběry ze hry, ukazuje moderní pohled na střílení z pohledu třetí osoby. Hra Gungrave již ušla dlouhou cestu, původně byla vydána na konzoli Playstation 2 v roce 2002 a ve své době byla velmi populární.

Ikumi Nakamura, bývalý umělec her The Evil Within a bývalý ředitel vývoje nadcházejícího Ghostwire: Tokyo, nyní také pracuje na hře Gungrave G.O.R.E, ale jeho role zatím nebyla upřesněna. První část upoutávky nám ukazuje temně humorný tón hry, kde hlavní postava padá v hrobce mezi bandu nepřátel a všechny je tu pozabíjí. Další část upoutávky nám ukazuje hratelnost plnou stříkající krve, zbraně hlavní postavy, nošení rakve a projev odplaty mstivou zuřivostí. Série sleduje postavu Graveho, bývalého člena fiktivního zločineckého syndikátu, který vstává z mrtvých, aby se pomstil jeho členům a svému nejlepšímu příteli z dětství. Hry byly také rychle adaptovány do anime seriálu produkovaného Madhouse.

Vydání hry Gungrave G.O.R.E je naplánované pro PS5, PS4, Xbox X, Xbox One a PC na rok 2022. Hru vyvíjí studio Iggymob, které dříve pracovalo na Gungrave VR a simulátorech letových bojů z 2. světové války Dogfighter.

Zdroj: pcgamer.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.