Achilles Legends Untold Achilles

Achilles: Legends Untold – plné vydání hry se blíží

18. 1. 2023
 

Vývojáři ze studia Dark Point Games na svém titulu Achilles: Legends Untold poctivě pracují. Hra je v současné době ve fázi předběžného přístupu, do kterého byla vypuštěna 13. května 2022. Jedná se o izometrické akční dobrodružné RPG ve stylu Souls her, které je zasazené do antického Řecka. Vývojáři se s námi v rámci vývoje podělili o své plány do budoucna, zveřejnili roadmapu, která zahrnuje i termín plného vydání hry.

Zdroj: Dark Point Games 

Dle slov vývojářů je předpokládaný horizont pro plné vydání hry plánován na druhé čtvrtletí letošního roku. Do té doby proběhne ještě jedna velká aktualizace, která přijde s razantním zlepšením výkonu a několika dalšími vylepšeními. Je nutné zmínit, že v rámci aktualizace dojde ke smazání uložených pozic.

Patch bude zahrnovat mimo jiné:

  • Vylepšené výchozí mapování ovládacích prvků, zahrnující také vlastní vazbu kláves na ovladačích a připravené předvolby, z nichž si můžete vybrat
  • Různorodí noví nepřátelé, mezi nimiž jsou pavouci, živé sochy a vražedné rostliny
  • Vylepšení systému skupinových akcí s umělou inteligencí (GAIA), díky němuž jsou neskriptované skupinové útoky / útoky prostředí častější
  • Nové dungeony k prozkoumání
  • Více NPC ve světě hry
  • Rozšíření úkolů, které se zaměřuje na prodloužení úkolové linie Agamemnonu
  • Spousta nových sklepení, do kterých se můžete vydat

Více podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.