ETS2 1.43 - předek tahače

Aktualizace pro hru ETS2 přináší verzi tahače MAN TGX EfficientLine 3

8. 12. 2021
Zdroj náhledu: SCS Software

Nová verze 1.43 pro hru Euro Truck Simulator 2 (ETS2) přináší kromě dříve avizovaných novinek, o kterých jsme vás informovali u nás na webu, také dlouho očekávanou verzi kamionu MAN TGX EfficientLine 3, po níž fanoušci této kamionové hry již dlouho volali. Malou ochutnávku nového stroje přináší také trailer a několik obrázků.

MAN TGX EL 3 nabídne vylepšený vzhled interiéru, novou palubní desku a různá větší či menší vylepšení, včetně odlišného čumáku. Další volitelné příslušenství bude jako vždy dostupné u virtuálního autorizovaného prodejce značky MAN nebo jako upgrade v jakémkoliv servisu.

Zdroj: SCS Software

Vývojáři z SCS Software zároveň děkují fanouškům za zpětnou vazbu a věří, že se jim nové možnosti úpravy tahače MAN TGX zalíbí. Studio také prozradilo, že usilovně pracuje na nových tahačích jak pro Euro Truck Simulator 2 (ETS2), tak i pro amerického kolegu American Truck Simulator.

Zdroj: SCS Software

Oba tituly můžete také vyhrát v naší MEGA vánoční soutěži.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.