Tale of Immortal

Anglická verze Tale of Immortal je konečně venku

1. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Vydána anglická verze populárního čínského RPG Tale of Immortal

Tale of Immortal je oblíbená sandboxová hra s otevřeným světem založená na čínské mytologii a kultuře. Vyrostete v nesmrtelného, přemůžete nestvůry z Klasické knihy hor a moří, budete se pečlivě rozhodovat a uchopíte do rukou svůj vlastní osud. Ve hře budete cestovat po zemi a bojovat s nejrůznějšími mystickými bytostmi, přičemž se z obyčejného člověka postupně stanete legendární bytostí.

Při uvedení na trh se hra těšila obrovské oblibě, podle SteamDB si ji ve špičce zahrálo 184 171 hráčů. Od té doby počet hráčů klesl, nicméně se ustálil na zhruba 8 000 hráčích ve špičce denně. Toto číslo by se mohlo brzy opět zvýšit, hra má konečně plnou podporu anglického jazyka.

Zdroj: igdb.com

Vývojáři vyslyšeli komunitu

Ghost Valley Studio po velkých urgencích a prosbách komunity konečně spustilo anglickou verzi hry Tale of Immortal ve službě Steam a zpřístupnilo tak toto populární čínské RPG ještě více hráčům po celém světě. Anglická verze hry je dokončena z přibližně 90 %, dle sdělení vývojářů by hráči dále měli dále očekávat drobné aktualizace, které by měly odstranit případné problémy s překladem.

Pokud jste se dříve prokousávali hrou bez znalosti čínštiny, může se stát, že se v tomto režimu zaseknete i po spuštění hry. Do angličtiny se můžete přepnout tak, že najdete nastavení「语言」a změníte ho z「简体中文」na „English (Alpha)“ a znovu spustíte hru.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: Techraptor.net

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.