League of Legends Arcane – Jinx

Animovaný seriál Arcane vyjde na podzim na Netflixu

4. 5. 2021
Zdroj náhledu: Riot Games

Seriál ze světa hry DOTA 2 jménem Dota: Dragon's Blood už nyní můžete sledovat na Netflixu. Před pár hodinami však přišlo oznámení ze strany Riot Games ohledně animovaného seriálu Arcane v podobě velmi krátkého teaseru. Během osmnácti vteřin stihneme zahlédnout jen něco málo, co nám má seriál nabídnout. Z velké části můžeme rozpoznat modrovlasou deviantku Jinx, která je jednou z nejšílenějších postav/šampionů z celého universa. Dále se objeví i její sestra Vi, a tak je takřka jasné, že se příběh bude točit převážně kolem jejich vztahu. Kdo nejste s lorem League of Legends moc seznámeni, Jinx a Vi se zrovna moc v lásce nemají i přesto, že podstatnou část svého mládí strávily společně. Zatímco Vi se přidá na stranu dobra a zákona, Jinx je naopak známá jako jakýsi terorista a zosobnění destrukce.

Z prvních ukázek před dvěma lety je děj spíše zaměřen na jejich rané dětské období, kdy se snažily přežít na ulici. Teaser je však zobrazuje už jako dospělé, jak je známe ze samotné hry. Je tedy otázkou, jak se Riot spolu s Netflixem chystají tento koncept celkově pojmout.

Zdroj: Riot Games

V roce 2019 byl tento seriál oznámen skrze 10. výročí hry League of Legends a plánované vydání se z roku 2020 posunulo až na letošek. Nyní ovšem už pevně známe aspoň přibližně, kdy se na Netflixu seriál Arcane konečně objeví a bude to už tento podzim!

League of Legends čítá více jak sto padesát šampionů, a tak se spekuluje o tom, že se na scéně objeví i jiné postavy spojené s městem Piltover a Zaun, jako je např. Caitlyn, Singed, Warwick, Dr. Mundo, Camille aj., které se nejspíše představí jako vedlejší postavy. Nic nám nebude jasné do posledních chvil, než se na seriál podíváme sami na vlastní oči na Netflixu, ale už teď se rozhodně těšíme na to, co si pro nás Riot přichystá!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.