Stray – převozník

Annapurna Interactive Showcase odhalí novinky koncem měsíce

10. 6. 2023
Zdroj náhledu: Annapurna Interactive

Program letních herních prezentací je již v plném proudu a na soupisku už tak bohatého obsahu se přidává i vydavatel Annapurna Interactive. Přehlídka nezávislých her započne 29. června od 21.00 našeho času. Prezentace by nám měla odhalit aktuality týkající se her, jako jsou Outer Wilds, What Remains of Edith Finch a mnoho dalších úchvatných indie počinů, jimž Annapurna Interactive pomáhá prorazit na trh. Během čtvrtečního živého vysílání z Los Angeles během zahájení Summer Game Festu jsme mohli spatřit krátkou upoutávku končící příslibem „našeho dosud největšího oznámení“. Hned po této zprávě následuje rychlý prostřih na kočičí siluetu. Bude se ono velké odhalení týkat Stray, nebo půjde o zcela nový projekt? To je prozatím ve hvězdách.

Krátké video je poskládáno z útržků her, jako je kočičí dobrodružství Stray, Outer Wilds, Bounty Star, Neon White, Solar Ash, Open Roads, Flock, Thirsty Suitors, Lorelei and the Laser Eyes, Cocoon a další výrazné počiny. Je to snad předzvěst, že se dočkáme data vydání Stray na Xbox? Dozvíme se více o připravované hře Cocoon? Na odpovědi si budeme muset pár dní ještě počkat.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.