Apex Legends – oprava serverů potrvá déle

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Apex Legends je velmi oblíbená free-to-play multiplayerová hra, která spadá do žánru battle royale. Hra má na kontě několik světových herních prvenství. Během sedmi dnů od vydání dosáhla 25 miliónů hráčů, během následujícího prvního měsíce pak pokořila hranici 50 miliónů aktivních hráčů.

Hra se však potýkala s velkou řadou problémů, jak jste se mohli dočíst již dříve. Smůla v podobě technických problémů se lepí na Apex Legends i nadále. Servery jsou bohužel velmi nestabilní a jejich úplná oprava bude možná trvat i několik následujících dní.

Společnost Respawn tvrdí, že navzdory zlepšením provedeným koncem minulého týdne „stále zaznamenávají zhruba trojnásobek obvyklé míry chyb při odpojování“ a že „úplný návrat k normálu může trvat až do naší další plánované opravy 22. září.“

Apex – postava

Zdroj: igdb.com

Apex Legends a nestabilní servery

Současný stav opětovné nestability serverů začal 14. září. To znamená dalších několik dní nejistoty pro hodnocené kompetitivní hráče Apexu, kteří musí riskovat svou hodnost, pokud chtějí hrát právě teď. Odpojení vás může stát nějaké body a je nepravděpodobné, že by vám Respawn pomohl. O víkendu mají plné ruce práce se snahou o nápravu poté, co minulý týden zprovoznili několik dalších serverů, aby problém zmírnili.

Společnost Respawn však udělala jednu věc pro hodnocené hráče, a to prodloužení současného rozdělení hodností o jeden týden. Tato aktualizace bude spuštěna 20. září. Zástupci Respawnu uvedli, že tým pracuje „tak rychle, jak jen to jde“, aby problém vyřešil.

Hru můžete sledovat zde.

 

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn