Assassin's Creed Mirage – assassin

Assassin’s Creed Mirage láká na free trial

24. 4. 2024
Zdroj náhledu: Ubisoft

Assassin’s Creed Mirage, které vyšlo na začátku října minulého roku jako nejaktuálnější počin světoznámé série od studia Ubisoft, se chce zviditelnit dvouhodinovým gameplayem, který je zdarma. Ale pozor, jen na omezenou dobu. Přesněji od 16. do 30. dubna. Progres, který během 120 minut uděláte, vám v případě, že vás hra zaujme a koupíte si ji, zůstane. Takže v příběhu plížícího se zabijáka můžete pokračovat tam, kde jste skončili. Důležitá aktualizace, která opravila spoustu chyb a bugů ve hře, by mohla být příjemným důvodem, proč dát hře šanci, pakliže jste tak ještě neučinili.

Celý příběh Assassin’s Creed Mirage se odehrává v Bagdádu během 9. století, v období islámského zlatého věku. Hrajete zde za Basima, se kterým jsme se mohli seznámit už v předchozím díle, Valhalle. Ten se z pouličního zloděje vyšplhá na pozici plnohodnotného člena Bratrstva. Na rozdíl od tří předchozích dílů se titul měl vrátit ke svým kořenům. Zaměřit se tak měl znova na stealth, parkour a smysluplný příběh. 

Pokud už hru vlastníte, taky vás čeká dárek. Ten má podobu vikingského oblečení pro vaši postavu, které je inspirováno hlavním hrdinou z AC: Valhally, Eviorem. A to pro všechny, i pozdě příchozí hráče. Sice pod všemi těmi vrstvami musí být Basimovi vedro, ale hlavně že po vzhledové stránce boduje.

A pokud vás trial zaujal, můžete se rovnou přesunout na stránky Ubisoftu. Přeji příjemné skákání a vraždění!


Článek pro Gaming Professors napsala Vanessa Burdová.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.