Bandle Tale náhled

Bandle Tale má oficiální datum vydání

22. 1. 2024
 

I když stále netrpělivě čekáme na bojovku ze světa League of Legends, dostali jsme od Riot Forge zcela jinou chuťovku v podobě Bandle Tale: League of Legends Story. I když nám společnost oznámila spuštění předobjednávek, dosud jsme neznali datum vydání, které je konečně zde. Mimo jiné nám byla také odhalena informace, kolik euro za zmíněný titul utratíme. Na youtubovém kanálu studia Riot Forge nám bylo odhaleno další video s útržky nového Bandle Tale. Budeme tak moct rybařit, interagovat s ostatními Yordly, nosit fajnové čepičky nebo sbírat základní suroviny pro přežití a otevření vlastního obchodu.

Předobjednávky jsou už spuštěny. K samotnému hraní se dostaneme 21. února, kdy Bandle Tale vychází. Pokud si hru předobjednáte, dostanete kosmetické doplňky v podobě skinů a efektů. Cena základní hry je 24,99 €. Deluxe edice je v tomto případě o 5 € dražší.

Kromě upoutávky na herní systém a příběh jsme se dočkali také malého easter eggu, neboť celou dobu listujeme v knize, která se ke konci videa zavírá. Kniha připomíná tu stejnou, s pomocí níž se šampionka Yuumi teleportuje po celém světě Runeterry. Na spodním řádku je přeškrtnuté jméno Ozzy. Může se tak jednat o Yordla, kterého Yuumi hledá a který je momentálně ztracen? I když jsme se od Riot Forge dočkali již několik vydaných titulů, žádný postup v příběhu téměř nikdy nenastal. To však nemění nic na tom, že nám Bandle City může více přiblížit svět a magii Yordlů, stejně jako magický původ nebo jiné záhady.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.