Bayonetta Origins Cereza and the Lost Demon – logiáš

Bayonetta Origins: vyzkoušejte si demo

11. 3. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Bayonetta Origins: Cereza And The Lost Demon je nové připravované dobrodružství o tajemné čarodějce. Příznivce nejnovější akce od Platinum Games pro Switch jistě potěší zpráva, že je pro něj k dispozici demoverze titulu Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon. Pokroky z dema se později přenesou do plné verze, proto si hru můžete vyzkoušet bez obav, že byste o něco přišli.

Spolu s oznámením demoverze vydala společnost Nintendo také zbrusu nový trailer, který vypráví příběh hry. Bayonetta Origins vypráví o mladé Cereze dávno předtím, než se z ní stala Bayonetta, jak ji známe dnes. Ta se proti vůli své mentorky Morgany vydává na cestu do Avalonského lesa a to, co zde objeví, navždy změní její život. Při průzkumu lesa, kdy Cerez hledá svou uvězněnou matku, omylem přivolá démona, který posedne její kočičí plyšové zvíře. Společnými silami pak překonávají nebezpečí, jež les skrývá.

Na rozdíl od základní série Bayonetta, která se zaměřuje na stylové akční souboje s vysokým obsahem vzrušení, je Bayonetta Origins pohádkovým dobrodružstvím plným hádanek a kouzelných prostředí k prozkoumání. Jedním Joy-Conem ovládáte Cerezu, druhým Cheshire a koordinováním svých schopností likvidujete nepřátele. Hideki Kamiya prohlásil, že série Bayonetta nikdy neskončí, a tohle se zdá být obzvlášť okouzlující způsob, jak v ní pokračovat. Právě díky kouzelnému příběhu dostal titul rating T, o němž jsme vás informovali dříve.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.