Beat Saber – úvodka

Beat Saber přináší nálož elektronické hudby

6. 5. 2022
Zdroj náhledu: Beat Games

Beat Saber snad ani není třeba více představovat. Jedna z nejúspěšnějších her na virtuální realitu i nadále dobývá svět, a o to více nás těší, že se jedná o český počin. Autoři z Beat Games neustále pracují na tom, aby hráčům přinesli lepší a rozmanitější zážitek. Ať už to jsou balíčky nových skladeb nebo například teprve nedávno přidané zcela nové bloky, tato rytmická hra vás bude každou chvílí překvapovat nějakou novinkou. Nyní je na řadě přidat do rozsáhlého playlistu i trochu elektronické hudby. Electronic Mixtape je nejnovějším balíčkem skladeb, který obsahuje hity, jako je například píseň Alone od interpreta Marshmello, Animals od Martin Garrix či starší, přesto méně slavný Freestyler od Bomfunk MC's a mnoho dalšího. Seznam všech deseti nových přírůstků naleznete níže.

Zdroj: Beat Games

Nedávno se do početné rodiny hudebních balíčků přidala také hvězdná jména jako Fall Out Boy, Lady Gaga, Billie Eilish, Skrillex a určitě nás toho do budoucnosti čeká mnohem více.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.