Black Clover: Sword of the Wizard King se objeví na Netflixu už v dubnu 2023

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix
Black Clover asi nemusím úplně představovat. Jedná se o jeden z těch posledních old school šónenů, ve kterém hlavní hrdina Asta razí své heslo nikdy se nevzdat, všechny zmlátit a takhle stále a stále dokola. Asta samozřejmě musí mít rivala, jímž je Yuno, a oba mají jeden jediný cíl, stát se Králem čarodějů. Až tedy na to, že Asta si vše musí vydřít a Yuno je super talent na všechno. Jak já říkám, klasická old school šónenovka.
Manga se navíc má nyní ocitat ve svém posledním arku, a tak ještě než se se sérií budeme muset rozloučit, je tu naštěstí film. Ten se bude jmenovat Black Clover: Sword of the Wizard King a bude fungovat jako filler (tedy nebude mít nic společného s hlavní linkou). V něm se setkají známí hrdinové s předchozím Králem čarodějů Conradem. Jak takové setkání ale může dopadnout? Bohužel česká lokalizace není u filmu na Netflixu ve výběru. Naštěstí je tu velice solidní česká fanouškovská základna, která nám snímek určitě přeloží a naservíruje.
Je zde ale důležitá připomínka, pokud by někoho mělo vyloženě odradit fillerové podání filmu. U Black Clover na něj dohlíží přímo autor mangy Yuki Tabata a většinou jeho fillery doplňují kanonické znalosti o světě. Doufejme tak, že film z toho nevybočí a my konečně zjistíme něco víc o všech královstvích.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn