Blizzard reaguje na frustraci fanoušků

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Blizzard Entertainment

Vývojář hry Diablo 4 přiznal, že příspěvky na blogu Blizzardu nejsou pro fanoušky tím nejlepším způsobem, jak se seznámit s hrou.

Zdroj: igdb.com

Společnost Blizzard vydá příští týden aktualizaci očekávaného čtvrtého dílu Diabla. Globální komunitní manažer hry Adam Fletcher na Twitteru vyjádřil nadšení z nové aktualizace, která se zaměřuje na výtvarnou stránku chystaného akčního RPG, ale ne všichni z toho byli nadšeni.
Jeden z uživatelů Redditu na tuto zprávu reagoval slovy, že těchto textových úryvků nebo videí je strašně málo, zatímco jiný uživatel poznamenal: „Stále nemohu říct, že mám dobrý pocit z toho, jak bude hra vypadat.“
V reakci na tyto komentáře Fletcher potvrdil, že se fanoušci na Diablo 4 opravdu těší, a podělil se o své nadšení z toho, kdy si budou moci hru zahrát.

Obecně máme aktualizace systému v různých blogpostech, ale také si myslím, že se dostáváme do bodu, kdy je stále těžší těmto věcem porozumět, a proto je těžší získat platnou zpětnou vazbu na základě toho, co lidé interpretují,“ píše Fletcher.

Tyto blogy se budou vždy aktualizovat a až do vydání se budou neustále vyvíjet, ale asi bude nejlepší, když si je lidé zkusí zahrát jako test, abychom získali zpětnou vazbu. Na to budeme mít dostatek času, až přejdeme do testovací fáze. Moc se na to těším.“

Pokud jste očekávali více informací o betatestu, bohužel vás musím zklamat. Celkově nemám pocit, že by byli zaměstnanci společnosti Blizzard ohledně své hry příliš sdílní. Ještě nepochopitelnější je, že jim na frustraci fanoušků téměř nezáleží. Diablo IV můžete sledovat na oficiálních stránkách hry.

Zdroj: gamesradar.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn