Bloodborne PC

Bloodborne je nejhranější hrou Playstation Now

23. 6. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Žádné překvapení. Spíše plné uznání

Na oficiálním blogu Playstationu zveřejnila společnost Sony seznam nejhranějších her na PS Now za období od 1. března do 1. června 2021. Na samém vrcholu seznamu se překvapivě nachází hra Bloodborne.

PS Now je předplatné pro streamování her, které uživatelům umožňuje hrát různé hry na Playstation 4 a 5 a také na PC. V nabídce jsou hry od éry PS2 až po některé z největších titulů PS4. Některé hry PS Now mimoto mají porty pro PC, jako například Horizon: Zero Dawn. PS Now vám umožní hrát hry, i když hardware vašeho PC není vhodný pro zpracování portu. Jedná se vcelku o elegantní řešení, pokud tedy máte dostatečně rychlé širokopásmové připojení.

Zdroj: igdb.com

Díky PS Now si zahrajete Bloodborne na PC

Pro všechny, kteří nevlastní Playstation, je použití služby PS Now v současné době jediným způsobem, jak si zahrát Bloodborne. Vzhledem k tomuto faktu a k neutuchající popularitě hry není překvapením, že se dostala na první místo v seznamu. V poslední době se však na PC dostává stále více exkluzivních her pro Playstation. To vede i v úvahu a ve víru lidí, kteří doufají, že se na PC někdy dostane i Bloodborne. A to také díky tomu, že jsou na PC k dispozici hry od From Software, jako například série Dark Souls. Stejně jako Sekiro bude i Elden Ring při vydání k dispozici na PC.

Mohly by však existovat i plány pro Bloodborne na PC, které vůbec nezahrnují PC port původní hry. Častý leaker Navtra, který správně předpověděl Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin a Life is Strange, kromě toho tvrdí, že se chystá „ambiciózní“ remaster pro PS5, který by měl na hře změnit více než jen rozlišení a framerate. Podle leakera nebude tento remaster vyvíjet ani From Software, ani BluePoint Games, z nichž druhá jmenovaná se postarala o remake Demon's Souls.

Kompletní seznam nejhranějších her Playstation Now na PC:

  • Bloodborne
  • Horizon Zero Dawn
  • The Last of Us
  • Marvel's Avengers
  • Detroit: Become Human

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.