Bloodborne je nejhranější hrou Playstation Now

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Žádné překvapení. Spíše plné uznání

Na oficiálním blogu Playstationu zveřejnila společnost Sony seznam nejhranějších her na PS Now za období od 1. března do 1. června 2021. Na samém vrcholu seznamu se překvapivě nachází hra Bloodborne.

PS Now je předplatné pro streamování her, které uživatelům umožňuje hrát různé hry na Playstation 4 a 5 a také na PC. V nabídce jsou hry od éry PS2 až po některé z největších titulů PS4. Některé hry PS Now mimoto mají porty pro PC, jako například Horizon: Zero Dawn. PS Now vám umožní hrát hry, i když hardware vašeho PC není vhodný pro zpracování portu. Jedná se vcelku o elegantní řešení, pokud tedy máte dostatečně rychlé širokopásmové připojení.

Bloodborne pc 2

Zdroj: igdb.com

Díky PS Now si zahrajete Bloodborne na PC

Pro všechny, kteří nevlastní Playstation, je použití služby PS Now v současné době jediným způsobem, jak si zahrát Bloodborne. Vzhledem k tomuto faktu a k neutuchající popularitě hry není překvapením, že se dostala na první místo v seznamu. V poslední době se však na PC dostává stále více exkluzivních her pro Playstation. To vede i v úvahu a ve víru lidí, kteří doufají, že se na PC někdy dostane i Bloodborne. A to také díky tomu, že jsou na PC k dispozici hry od From Software, jako například série Dark Souls. Stejně jako Sekiro bude i Elden Ring při vydání k dispozici na PC.

 

Mohly by však existovat i plány pro Bloodborne na PC, které vůbec nezahrnují PC port původní hry. Častý leaker Navtra, který správně předpověděl Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin a Life is Strange, kromě toho tvrdí, že se chystá „ambiciózní“ remaster pro PS5, který by měl na hře změnit více než jen rozlišení a framerate. Podle leakera nebude tento remaster vyvíjet ani From Software, ani BluePoint Games, z nichž druhá jmenovaná se postarala o remake Demon’s Souls.

Zde je kompletní seznam nejhranějších her Playstation Now na PC:

Bloodborne

Horizon Zero Dawn

The Last of Us

Marvel’s Avengers

Detroit: Become Human

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn