Bugsnax – úvodka

Bugsnax míří na Steam a do Game Passu

13. 4. 2022
Zdroj náhledu: Young Horses

Originální, avšak nepříliš úspěšný titul Bugsnax konečně zamíří také na Steam, Xbox a Nintendo Switch. Prvně vyšel jako exkluzivitka na PS4, PS5 a Epic Games Store ke konci minulého roku, ale nyní si jej hráči mohou zahrát i na dalších platformách. Jistě potěší taktéž zpráva, že se Bugsnax objeví v Xbox Game Passu už od 28. dubna. S tím se samozřejmě pojí i to, že všichni hráči dostanou také bezplatný obsah The Isle of Bigsnax, který nabídne další cca čtyři hodiny příběhové kampaně na ostrově s obrovskými Bugsnaxy a mořskými příšerami.

Zdroj: Young Horses

Bugsnax je v podstatě o lovení brouků, kteří vypadají jako šťavnatá dobrota ke sváče, tedy jako ovoce a další chutné pokrmy. V roli huňatých průzkumníků a jistě velkých gurmánů se jejich různé části těl mění podle toho, jakého Bugsnaxe snědí. Je to roztomilá, přesto trochu hororová hra, která má i přes svůj originální koncept a barevný vzhled hned několik nedostatků. Od vydání se titul netěší zrovna moc dobrým hodnocením, přesto mnohé uchvátila kouzelná atmosféra. O tom se ostatně můžete přesvědčit sami, jakmile se titul dostane na Steam, kde hned 28. dubna nabídne 20% slevu, a předplatitelé Game Passu si hru mohou vyzkoušet v rámci svého předplatného.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.