Epic Games Store rozdává šílenou sandboxovou hru a adventuru plnou humoru

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Curve Games

Jako každý čtvrtek, i dnes se můžeme těšit na další hry v obchodě Epic Games Store, které si po dobu následujících sedmi dní můžeme přidat zcela zdarma do naší knihovny. Tentokrát se jedná o šílenou sandboxovou hru Just Die Already a vtipnou adventuru Paradigm.

Just Die Already

V Just Die Already se vžijete do role důchodce, který nemá peníze a jeho jedinou šancí na přežití je plnit nebezpečné výzvy a úkoly kvůli důchodovým lístkům. Ty vám zajistí bezplatnou péči a hlavně přežití v tomto nehostinném světě, kde jste považován již za zcela zbytečnou existenci. Vydejte se na šílené a bizarní dobrodružství v tomto titulu od designérů Goat Simulatoru, který si můžete užít i v kooperaci s kamarády.

Just Die Already bude na Epic Games Store k dispozici do 5. května 2022.

Paradigm

Trochu humoru a absurdity zažijeme i ve druhé hře dnešní rozdávačky. Paradigm je surrealistická point-and-click adventura, jež se odehrává v podivné postapokalyptické zemi Krusz ve východní Evropě. Hrajete za mutanta Paradigma, jehož život začíná ve společnosti DUPA Genetics, která prodává zázračné a geneticky upravené děti bohatým a mocným.

Paradigm bude na Epic Games Store rovněž dostupný do 5. května 2022.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn