Cannibal Tales - úvod

Cannibal Tales – Jíst nebo být sněden? 

9. 5. 2024
Zdroj náhledu: Igdb.com

Cannibal Tales – Episode 1 je vizuální hororový thrillerový román, který vás vezme na mrazivou cestu temným a pokřiveným světem kanibalismu. Tento titul napsal kultovní režisér Ruggero Deodato známý filmem Cannibal Holocaust. Jedná se o první díl ze série, jež bude čítat tři epizody, v nichž hráči otestují svoje rozhodovací schopnosti i svou morálku. Za titulem stojí Fantastico Studio, známé hrami Funtasia, Cuccchi, Borneo: A Jungle Nightmare či Black Paradox. 

Příběh herního titulu Cannibal Tales – Episode 1 se točí kolem mladé ambiciózní novinářky Heleny v podání nejmenované herečky, která je odhodlaná prosadit se v drsném světě žurnalistiky. Novinářka, vedená neúnavnou honbou za kariérou, zaměří svůj zrak na tajemného Noaha, který přežil útok kanibalů. Zoufale se snaží rozluštit spojení mezi pachatelem a obětí. Neúnavně hledá možnost, jak získat rozhovor, aniž by si byla vědoma nebezpečných následků, které na ni čekají. 

Jak se rozhovor vyvíjí, novinářčina morálka je vystavena zkoušce. Hranice mezi dobrem a zlem se stále více stírá, jak zápasí s tíhou svých vlastních ambic. Lákadlo osobního úspěchu ji svádí k tomu, aby využila Noahovo trauma pro svůj vlastní zisk. Tato epizoda si tak pokládá hlubokou otázku: jak daleko je člověk ochoten zajít, aby dosáhl svých cílů? Měla by honba za úspěchem jít na úkor empatie a soucitu? Volby novinářky však budou mít dalekosáhlé důsledky jak pro ni samotnou, tak pro její okolí. 

Cannibal Tales – Episodes 1 je vizuální román, což znamená, že hra se primárně skládá ze čtení textu a rozhodování, které ovlivňuje výsledek. Titul vám nabídne rozvětvený příběh s několika odlišnými konci v závislosti na vašich rozhodnutích. V průběhu hry se můžete setkat s různými výzvami a překážkami, jež od vás vyžadují obtížné rozhodnutí. Naleznete zde rozhodnutí, zda budete důvěřovat dalšímu přeživšímu až po rozhodnutí obětovat jednoho člověka za druhého. Každá vaše volba má svou cenu a důsledky, proto je dobré před výběrem zvážit potenciální výsledek. 

Zdroj: Fantastico Studio

Závěrem bych už jen dodala, že tento strhující hororový vizuální román vyzývá hráče, aby činili obtížná rozhodnutí ve světě plném nebezpečí a morální nejednoznačnosti. Tato hra svým rozvětveným příběhem s několika konci a hratelností nutící k zamyšlení jistě zaujme všechny fanoušky hororového žánru. Jste tedy připraveni vydat se na cestu, kde každá volba má svou cenu? Odvažte se rozhodnout! 

Zdroj: bloody-disgusting.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.