Carnal-Instinct- logo

Carnal Instinct – prohánění koček v poušti

11. 4. 2021
Zdroj náhledu: Team Carnal Instinct

Carnal Instinct je RPG pro dospělé s důrazem na vizuální kvalitu triple-A her a působivou erotickou interakci, které zde není zrovna málo… opravdu se máte na co těšit. Tento titul nám přineslo studio Team Carnal Instinct.

Mystická Sába

Cesta vás zavede do Sáby, kde královna Kethra nebyla spatřena už tisíce let, ale pověsti o jejím návratu se šíří. Sába padla pod vládu osmi polobohů, kteří kdysi sloužili královně. Jakou roli bude hrát vaše postava, bohužel zatím nevíme. Nejspíš ale půjde o to, že budete královně pomáhat porazit její bývalé služebníky, abyste v Sábě nastolili řád.

Grafické zpracování je parádní

Největší zbraní Carnal Instinct bude rozhodně grafické zpracování, které tu je mnohdy působivě detailní. Krásné prostředí, propracované modely dívek a efekty světla a stínů tu fungují skvěle. Nebál bych se říct, že po této stránce dokáže titul některé triple-A hry strčit do kapsy.

Carnal Instinct – modlení se

Proto mě docela mrzí, že si nemůžeme vytvořit svou vlastní postavu a zvolit si rasu, za kterou chcete hrát. Vzhled postavy si tu zatím měníte pouze skrze obleky. Můžete se takto stát kočkou, ještěrkou či drakem a to je zatím vše. Lidskou postavu jako takovou tu nenaleznete. Jediné, co vám hra umožní, je mít lidské tělo, ale hlavu budete mít zvířecí. Třeba nás Team Carnal Instinct překvapí a v budoucnu budeme moct očekávat rozšířené možnosti úprav postavy včetně lidské rasy

Futas dívky

Jak jsem zmínil, v této hře možnost hraní za muže nenaleznete. Jsou zde jen ženy, které můžete obšťastnit tak, že z vaší postavy uděláte futas. Pokud vám tedy vadí pohled na ženu, co má většího pelikána než vy, tak tento titul nebude bohužel pro vás.

Uzamčené dialogy a nenáročné souboje

Co se dialogů týče, narazíte na pár dabovaných rozhovorů, ale z větší části se budete bavit skrze psané dialogy. Pokud nejste nijak zdatný v anglickém jazyce, ničeho se bát nemusíte – psaný text není nijak náročný na pochopení. K danému úkolu vás navede ukazatel směrů. Rozšířené možnosti, jak vést dialogy, jsou z větší části uzamčené, protože do hry nejsou prozatím implementovány.

Souboje zde nejsou žádnou výzvou, máte k dispozici jen luk, meč a své pěsti. Nejčastěji budete bojovat na blízko pomocí svého meče, protože pro luk zatím nenajdete využití. V inventáři můžeme vidět, že se do hry mají přidat štíty, brnění, alchymie a dovednostní body

Rozsáhlé světy, nejsou vždy výhodou

Bohužel tím končí veškeré klady, které Carnal Instinct nabízí. Poslední dobou se vývojáři vydávají cestou rozsáhlých světů, které jsou prázdné. Stejně jako třeba Ronin: Two Souls, který jsme pro vás recenzovali, i Carnal Instinct má rozsáhlou mapu, která je z větší části mrtvá. Naleznete zde jeden vedlejší úkol, pár hlavních úkolů a tři tábory, které můžete zpustošit. Po mapě pak sbíráte poschovávané truhlice, z nichž vám padají buď šípy, nebo nové obleky, či pořádná žilnatá protahovadla dívek pro vaši postavu. Naleznete zde ještě penetrační symbol, který, jak už je vám asi jasné, poukazuje na možnost si pořádně v poušti užít. Bohužel platí to samé jako pro dialogy, většina sexuálních scén je uzamčená. Jinak žádné vedlejší aktivity bohužel nenaleznete.

Samotné akty jsou dobře zpracované

Samotný akt je plně animovaný. Jediné, co můžete dělat, je procvičovat si svou pravačku/levačku a určovat rychlost zábavy před vámi. Animace jsou dobře propracované a kůže určitých slečen jsou velmi detailní. Můžete se těšit na lesbičky, klasiku, protáhnutí dračím ocasem nebo projetí všech ženských otvorů pomocí slizu aj.

Carnal Instinct má dobrý potenciál na to, být skvělou hrou, teď záleží jen na tvůrcích, jak se toho chopí a jak moc na tom budou pracovat. Bohužel v této fázi, ve které se titul zrovna nachází, nemohu dát lepší hodnocení, protože vám toho moc nenabídne. Hru máte cca do dvou hodin dohranou. Nezbývá nám nic jiného než čekat, jak to s Carnal Instinct půjde dál. Na Steamu si jej můžete zakoupit za 24,99 € – cena mi ale s ohledem na současný stav hry přijde neadekvátní.

Klady
 • grafika
 • souboje
 • originalita
 • prostředí Egypta
 • zvukové efekty
Zápory
 • prázdný svět v poměru k velikosti mapy
 • nedokončené funkce a mechaniky
 • nemožnost vytvoření vlastní postavy
 • absence jakékoliv hudby
Platforma PC
 • Datum vydání 01.03.2021
 • 0.0

  Doporučujeme

  Michal Mráz

  Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

  Sledujte nás:

  © 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.