Claire de Lune – připravovaná vesmírná adventura

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Claire de Lune je připravovaná „dobrodružná puzzle adventura založená na příběhu“ o pašerákovi jménem John, který je na útěku se svou dcerou Claire. Když jsou rozděleni poté, co se jejich loď zřítila do mimozemského světa, musí se John pomocí své vynalézavosti, hbitosti a šikovného Nanogunu znovu sjednotit s Claire, opravit jejich loď a vydat se na cestu mimo svět.

Hlavolamy, souboje i stealth prvky

Samozřejmě to nebude tak snadné, jak se může zdát. Johnovo únikové dobrodružství ho povede záhadným výzkumným zařízením a učiní několik „znepokojivých“ objevů o tajemné síle, která ho způsobila.

Claire de Lune slibuje řešení různých hlavolamů, souboje z první osoby, ale také plížení, a to vše zabalené do „vtipného a dojemného příběhu“ s interakcemi prostřednictvím dialogů s Claire a vaším pomocníkem v AI. Na základě nového gameplay traileru to ale vypadá, že středobodem této hry bude Nanogun, který se povrchně podobá Portal Gun. Může vytvářet pevné bloky, energetické kolejnice, po kterých se budete moci „sklouznout“, proskakovat různé mezery a dosáhnout extrémních výšek, které by jinak nebyly přístupné,

Claire de Lune by měla být uvedena na trh někdy na jaře, a to ve službě Steam a Epic Games Store. Více informací najdete na clairegame.com.

Zdroj: pcgamer.com

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn