Creature in the Well epic náhledovka

Hack and slash hra Creature in the Well zdarma na Epic Games

25. 3. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Máme tu další čtvrtek a s ním i další hru zdarma v obchodě Epic Games. Na dalších sedm dní si pro nás tato společnost připravila akční hack-and-slash hru Creature in the Well, která na Epic Games Store nahrazuje sci-fi adventuru The Fall.

Že vám hack-and-slash hra zkřížená s pinballem nedává moc smysl? Mně také ne, ale přesně tak by se dal Creature in the Well charakterizovat. Cílem vaší cesty je obnovit energii starodávného zařízení a uchránit tak starodávné město Mirage od písečné bouře. Titul od vývojářského studia Flight School Studios zaujme především svou hratelností, inspirovanou světem pinballu, a také vizuální stránkou.

Creature in the Well bude na Epic Games Store dostupný do 1. dubna 2021 do 16:59. V 17h titul nahradí adventura Tales of the Neon Sea, kterou si blíže představíme zase příště.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.