Crystal-Dynamics-–-Perfect-Dark (1)

Crystal Dynamics pracuje na nové hře Perfect Dark

24. 9. 2021
Zdroj náhledu: TheInitiative

Studio Crystal Dynamics, jež je odpovědné za nedávnou trilogii Tomb Raider od společnosti Square Enix a za hru Marvel's Avengers, pracuje na nové hře s názvem Perfect Dark. Dnes to oznámilo hlavní studio hry, The Initiative.

„Ve spolupráci se společností Crystal Dynamics, která vytvořila hry založené na světových postavách, jako je Tomb Raider, přinášíme tento špionážní thriller z pohledu první osoby do nové generace her,“ uvedla iniciativa na Twitteru. „Oba týmy si nemohly nechat ujít příležitost spolupracovat. Jsme teprve na začátku vývoje, ale jsme neuvěřitelně nadšeni, že můžeme využít této jedinečné příležitosti a uvést vizi Perfect Dark do reality.“

The Initiative je nové studio se sídlem v Los Angeles. Společnost zatím žádnou hru nevydala, ale v jejím čele stojí Darrell Gallagher (tvůrce série Tomb Raider) a členem týmu je i Daniel Neuburger. Do The Initiative patří také bývalí zaměstnanci společností BioWare, Sony Santa Monica a Blizzard.

Perfect Dark zatím nemá žádné datum vydání a zdá se, že jeho vývoj začal teprve v červenci.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.