Destiny 2 odstartovalo novou sezónu Season of the Lost

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Bungie
Patnáctá sezóna s názvem Season of the Lost právě začala. Přináší pokračování příběhu, nové questy, exotické zbraně, odměny a nabídne i mnoho změn.

Návrat do Dreaming City

Příběh vás zavede zpět do Dreaming City, kde se setkáte s královnou Marou Sov. Znovu se tak postavíte tváří tvář nebezpečným nepřátelům, Taken. Nechybí nové exotické questy, unikátní exotické zbraně a mnoho dalšího.

BattlEye anticheat

Očekávanou změnou je oficiální uvedení BattlEye anticheatu. Ten přinese ochranu před cheatery v PVP aktivitách, mezi které patří Crucible, Gambit a Trials of Osiris.

Výroba zbraní

Velkou novinkou je systém craftingu, díky kterému budete moct vyrábět zbraně a následně je i vylepšovat pomocí perků.
Destiny 2 Crafting

Zdroj: Bungie

Na crossplay si chvíli počkáme

Jak jsme vás již informovali v předešlém článku, do Destiny 2 zavítá crossplay. Nicméně na jeho spuštění si ještě nějakou chvíli počkáme. Již nyní hra vygeneruje na základě vašeho jména na Steamu unikátní „Bungie jméno“, které prozatím nebudete moct změnit. Pozor na to, všechny číslovky či nestandardní znaky ze jména zmizí.

Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack

V prosinci bude vydán právě představený Anniversary Pack. Ten přinese novou zbroj, vozidlo, ornamenty i legendární rocket launcher Gjallarhorn.
Destiny 2 Anniversary pack

Zdroj: Bungie

Destiny 2: The Witch Queen

Bungie představilo i pokračování hry. Season of the Lost potrvá od 24. srpna do 22. února příštího roku, poté přijde placené rozšíření s názvem The Witch Queen. Na trailer k tomuto DLC se můžete podívat již nyní.
Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn