DLC pro Back 4 Blood bude přístupné všem členům

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Turtle Rock Studios

Back 4 Blood je kooperativní zombie střílečka ve stylu Left 4 Dead, kterou v současnosti vyvíjí Turtle Rock Studios. O víkendu společnost Turtle Rock odhalila, jak bude fungovat režim PvP. Jako tým přeživších se budete snažit udržet se proti hordě zombíků kontrolované jiným týmem hráčů. 

Řešilo se, jak hra dokáže zajistit, aby se hráčská základna nerozdělila na hráče, kteří si po vydání hry zakoupí obsah a na uživatele, kteří tak neučiní. Odpověď je poměrně jednoduchá. Turtle Rock v krátké aktualizaci vysvětlilo, že pokud bude vůdce PvE party vlastnit placený obsah, včetně map, jednotlivých režimů a obsahu kampaně, budou jej moci hrát i všichni ostatní členové party.

Zdroj: Turtle Rock Studios

Pokud jde o PvP, všichni hráči budou mít od začátku zápasu přístup ke stejným kartám, takže nehrozí riziko nevyváženosti – a navíc veškerý herní obsah pro PvP bude možné získat při hraní, takže není potřeba nic dalšího kupovat.

„Hráči, kteří si nekoupí obsah, mohou získat nové postavy a předměty v PvP zdarma skrze in-game postup,“ uvedla společnost Turtle Rock. „Kromě toho budou mít všichni hráči PvP přístup ke stejnému obsahu od začátku každého zápasu bez ohledu na to, zda si zakoupili obsahové předměty či nikoli.“

Titul si již můžete přidat do seznamu přání nebo si jej přímo předobjednat ve službě Steam.

Zdroj: Pcgamer

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn