Conan Exiles – pavoučí bůh

Do Conan Exiles přichází nový pavoučí bůh

28. 5. 2021
Zdroj náhledu: Funcom

Funcom opět nezklamal a  přichází s novými přídavky do své masivně multiplayerové hry, Conan Exiles. Nové rozšíření však funguje pouze pokud vlastníte DLC jménem Isle of Siptah. Těšit se můžete na nové předměty, nepřátelé, rozšíření mapy, nové dungeony a hlavně na nového pavoučího boha. Toho si stejně jako předešlé můžete vyvolat, aby vám pomohl při masakrování nepřátel, ať už se jedná o purge či jiné hráče.

Zdroj: Funcom

Je sice hezké, že se Funcom stará o svůj titul a neustále do něj přidává nový obsah, ale mnohem raději bych viděl, kdyby se zajímali o technické problémy místo toho, aby ždímali peníze od svých fanoušků. Abych ale nebyl úplně kritický tak je pravdou, že Conan Exiles ušel kus cesty a neustále se i přes své chyby jedná o dobrou hru, která vás dokáže zabavit na několik desítek hodin. Rozšíření Isle of Siptah si na Steamu můžete zakoupit za 19,99 €.

Zdroj: Funcom

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.