Demon Slayer Hinokami Chronicles

Do Demon Slayer: Hinokami Chronicles přichází šajnící hašira Tengen Uzui

21. 7. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Nejzářivější hašira Tengen Uzui se dostává do hry Demon Slayer: Hinokami Chronicles. Bude součástí dalšího balíčku DLC, který bude dostupný na Nintendo, PlayStation 4 a PlayStation 5, PC, Xbox One a Xbox Series X/S. Hašira se dá zakoupit samozřejmě jednotlivě nebo je součástí Character Passu za 24,99 dolarů (cca 480 korun). Spolu s ním přichází do hry i oblast Entertainment District.

Tam potkal v anime a manze Tanjiro se svými přáteli a Tengenem právě jednoho (mrk, mrk) z démonů nejvyšší šestky.V pěti různých částech passu bude kromě Tengena rozšíření i o Nezuko Kamado (pokročilá démoní forma) Tanjira Kamadua, Zenitsua Agatsuma a Inosukeho Hashibirua v jejich úboru Entertainment District a samozřejmě do hry přijdou i Daki a Gyutaro.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.