DREDGE – DLC The Pale Reach – nový děs

Do DREDGE se chystá první velké rozšíření

6. 10. 2023
Zdroj náhledu: Black Salt Games

Zatímco vývojáři z Black Salt Games před pár dny oznámili zpoždění chystaného obsahu do své hry DREDGE, dnes své fanoušky naopak těší ohlášením prvního velkého rozšíření. Tým z Black Salt Games odhalil DLC s názvem The Pale Reach, které hráče zavede na polární kruh mezi ledovce. DLC vyjde 16. listopadu a prozatím nebyla zveřejněna jeho cena. Víme však, že půjde o placený obsah, jenž k celému temně děsivému zážitku ve stylu Lovecrafta přidá jednu až tři další hodiny hratelné doby a další obsah.

The Pale Reach si budete moct zahrát kdykoliv během hraní základního titulu. Rozšíření má obsahovat novou zmrzlou lokaci, kam se vydáte po stopách poslední posádky, která se na tato bohem zapomenutá místa podívala. Pod ledem objevíte nejen příběh hořké zrady, ale v ledových hlubinách na vás čeká hned jedenáct nových druhů ryb a krabů. K jejich získání budete potřebovat speciální nástroje pro lov v mrazivých podmínkách. Čekat vás bude další vybavení na loď, z nichž jedno bude obzvláště užitečné k probití se zmrzlou hladinou moře, abyste potkali staré známé tváře i nové postavy. Potěší rovněž příležitost zakoupit zmrzlé bloky k prodloužení trvanlivost chyceného úlovku v inventáři. Kromě toho se DREDGE rozšíří o osm nových achievementů, což znamená, že mi brzy zmizí jedna hra ze 100% dokončených titulů.

Pozvolna nám začíná období strachu, Halloween se kvapem blíží a pro hráče to znamená ideální příležitost k odehrání hororových kousků, mezi něž se DREDGE rozhodně řadí. Pokud titul neznáte, určitě nepřehlédněte naši recenzi.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.