Hel

Do Ghostrunnera bylo přidáno nové DLC

6. 3. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Připravte se na Hel! Nové rozšíření do cyberpunkového světa vyšlo včera. Jedná se o zcela unikátní příběh, který předchází událostem hlavního děje. Zde se ujmeme role androidky Hel, která se snaží nabourat svůj program a přerušit program svých tvůrců.

Mechaniky Hel se trochu liší od původního protagonisty Jacka. Místo přitahování se zde dostáváme možnost vyššího skoku. Bojový styl by tak měl být agresivnější a je vhodný jak pro nováčky, tak veterány. Utkáme se zde s novými typy nepřátel a dvěma novými bossy. Proto neváhejte a zahrajte si příběh Hel, který vám ukáže vznik jednoho z nejtěžších bossů, kterému jsme museli v původní hře čelit. Nové DLC stojí na Steamu 14,99 €.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.