Street FIghter 6

Do Street Fighter 6 přichází Kimberly a Juri

9. 8. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Během víkendového EVO 2022 bylo potvrzeno, že se do připravované mlátičky Street Fighter 6 přidají dvě skvělé bojovnice, Kimberly a Juri. Kimberly má být studentkou Guye, hlavního hrdiny her Final Fight a Street Fighter Alpha. Sama je posedlá 80. léty a nosí na boku i kazeťák (takže naše devadesátky). Kimberly používá Guyův styl bushinryu a fanoušci tohoto bojového umění se tak dočkají svého.

Druhá bojovnice je už známá. Juri se poprvé objevila v Super Street Fighter 4 a okamžitě se stala přírůstkem do této franšízy. Objevila se dokonce i v crossoveru od Bandai Namco Projext X Zone a Project X Zone 2. Specializuje se na velice drsné kopy. Street Fighter 6 vyjde v roce 2023 na PC, PS4, PS5 a Xbox Series X/S.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.