Elden Ring – boj

Elden Ring se může pyšnit šikovnými fanoušky

8. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Elden Ring dosahuje na jeden velký úspěch za druhým, především u svých příznivců. Šikovný fanoušek Elden Ringu vytvořil dřevěnou mapu oblasti Azula Ruined Farm. Epický příběh s otevřeným světem, připomínající sérii Souls od společnosti FromSoftware, přenese své uživatele do Lands Between, rozsáhlého fantasy světa plného skrytých pokladů a nelítostných nepřátel. Mapa světa Lands Between obsahuje rozpadající se labyrint Crumbling Farm Azula a jednomu hráči se podařilo vytvořit nádhernou mapu nebezpečné oblasti ze spáleného dřeva.

Uživatel redditu vorbo87 nedávno odhalil úžasnou dřevěnou mapu Crumbling Farm Azula, která vytváří charismatickou endgame oblast. Kompletně realizované dílo bylo zřejmě vytvořeno pomocí nástroje na soustružení dřeva, přičemž různá pera umožňovala různou šířku a hloubku čar. Tento výjimečný výtvor má spoustu detailů a technika vypalování dřeva mu dodává rustikální vzhled, jenž se k Elden Ring dokonale hodí. Virbo87 má zřejmě v plánu vyrobit i zbytek Lands Between, nicméně prozatím Farum Azula ožila v krásných vypálených detailech.

Naši recenzi si můžete přečíst zde.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.