Hell is Others – náhledový obrázek

Dobrodružný a akční titul s prvky PvPvE zdarma na Epic Games Store

26. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat adventuru Adios a akční hru s prvky PvPvE Hell is Others.

Adios

Adios je primárně příběhové dobrodružství, v němž hrají zásadní roli vaše složitá rozhodnutí. Jakožto chovatel prasat v Kansasu se rozhodnete postavit vašemu starému příteli, nájemnému vrahovi, kterému sdělíte, že již nebudete pomáhat zbavovat se mrtvých těl. Vašemu příteli se to nicméně nebude líbit a samozřejmě, jak už to tak bývá, buď budete ve vaší práci pokračovat, nebo zemřete.

Adios bude na Epic Games Store k dispozici do 2. února 2023.

Hell is Others

Hell is Others je v první řadě hororově laděný PvPvE top-down shooter s jistou přítomností absurdity. V druhé řadě je přívětivým pixel artovým prostředím s výhledem na několik desítek večerních epizod vašeho života.

Hell is Others bude rovněž dostupný do 2. února 2023.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.