Doom Eternal vám už nebude padat

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: bethesda.net

BFG ve hře by už neměl hru shazovat

Jistě se většina hráčů Doom Eternal (spíše všichni), který se drží napříč herní komunitou na vysokých příčkách, shodnou na jedné věci – že není nic horšího, než když během skvělého boje proti hordám krvežíznivých démonů vytáhnete ikonický BFG 9000 s očekáváním skvělé podívané, zmáčknete spoušť a hra vás vykopne do Windows.

Nejnovější patch pro hru by tomuto nechvalně známému nešvaru měl konečně zabránit a zároveň přinést ještě pár zajímavých věcí. Nový patch má za úkol zejména vyřešit problém s již zmíněným BFG pro PC verzi. Zároveň hráči na všech platformách dostali opravu problému, který prakticky znemožňoval vybavit se skiny Undead Droid Revenant a Poison Frog Pain Elemental, i když je měli odemčené.

DOOM Eterna souboj s demonem

Zdroj: bethesda.net

Patch pro Doom Eternal opravuje několik dalších problémů

Opraveno bylo také několik zdlouhavých a zbloudilých problémů, na které hráči naráželi v průběhu hraní. Jedná se například o použití Crucible proti Lovci zkázy, Khanu Maykrovi, Ikoně hříchu nebo Gladiátorovi.

Opraven byl také problém, který způsoboval, že zdraví a brnění vypadlé z démonů interferovalo se zbraňovými mody Meat Hook, Destroyer Blade a Microwave.

Od 5. srpna až do 2. září budete moci získat UAC Tech Revenant Master Collection. Tato „plazmou poháněná“ akce obsahuje nové avatary, nové skiny pro Doom Slayera, Doom Huntera, Mancuba a Revenanta a samozřejmě i několik dalších skinů pro zbraně.

Aktualizace 6.2 je ke stažení ve službě Steam, má velikost 4,2 GB a je k dispozici již nyní.

Hru můžete sledovat zde.

 Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn