Fortnite Chapter 4 – úvodka

Doom Slayer, Geralt z Rivie a Deku, to všechno nabídne Fortnite Chapter 4

5. 12. 2022
Zdroj náhledu: Epic Games

Je to tady! Do Fortnite přichází Chapter 4 Season 1, jak nám ostatně připomíná nová upoutávka odhalující celou řadu novinek, mezi kterými najdete nové zbraně, mapy i skiny oblíbených postav z ještě oblíbenějších videoher. Fortnite Chapter 4 vám dovolí stanout protivníkům tváří v tvář jako Geralt z Rivie, Deku z My Hero Academia či jako samotný postrach všech démonů, Doom Slayer. Skiny samozřejmě najdete v nadupaném Season's Battle Passu, jako vždy. Vzhled Geralta vychází ze Zaklínače 3, na zádech hrdě nosí stříbrný i ocelový meč a nechybí ani kuše. Doom Slayer v rukou pevně dřímá Crucible a jeho vizáž je totožná s tou z Doom Eternal.

Kromě stylových outfitů s sebou Fortnite Chapter 4, v návaznosti na finále třetí kapitoly, přináší nový ostrov – regiony map jako The Citadel, Shattered Slabs, Brutal Bastion a Slappy Shores. Po mapách se budete moct pohybovat pomocí Trail Thrasher umožňující vám provádět skvělé triky a zároveň používat své zbraně. A pokud by se vám přesun na motorce zdál až moc všední, Epic Games navrhuje vytvořit si sněhovou kouli, ukrýt se v ní a překvapit tak své nepřátele. Mezi několika novými přírůstky do vašeho arzenálu jistě vyčnívá Shockwave Hammer, jehož ničivou sílu mimochodem prezentuje sám Geralt v traileru.

Zároveň se s vydáním nové kapitoly dějí další velké novinky. Fortnite nyní využívá funkce Unreal Engine 5 prostřednictvím Unreal Engine 5.1. Jedná se o velký generační skok z hlediska vizuální stránky, který do hry přináší věrohodnější úroveň detailů – vysoce detailní architektonickou geometrii a vykreslování budov, předmětů i přírody pomocí milionů polygonů, vysoce kvalitní odlesky a odrazy na lesklých materiálech i na vodě, detailní stínování a mnoho jiného.

Pokud vás zajímá více, na stránkách epicgames.com se o nové sezóně a využití Unreal Engine 5 dozvíte vše podstatné.

Zdroj: epicgames.com 

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.