Bioware – dragon age

Dragon Age 4 – volby, na kterých opravdu záleží

7. 1. 2022
 

Nyní je tomu více než jeden celý rok, co jsme viděli trailer na Dragon Age 4. BioWare poskytlo několik málo podrobností a dnes přináší fanouškům další drobné sousto.

„Samozřejmě, že nadále tvrdě pracujeme na dalších iteracích Dragon Age a Mass Effect,“ říká generální manažer BioWare Gary McKay na blogu. McKay píše: „pokud jde o Dragon Age, máme zkušenou skupinu talentovaných vývojářů, kteří pracují na další iteraci franšízy. Zaměřujeme se na zážitek pro jednoho hráče, který je postaven na volbách, na kterých záleží.“

A to je nová aktualizace Dragon Age pro rok 2022 – ale doufejme, že letos nebude jediná. Vývojáři dříve potvrdili, že půjde o zážitek zaměřený na jednoho hráče. Dříve v roce 2021 zasvěcenci z oboru oznámili, že BioWare zrušilo plány na live-service pro nový Dragon Age ve prospěch tradiční RPG kampaně, což může vysvětlit, proč podstatná aktualizace nové hry trvá tak dlouho.

.„Pokud jste zvědaví na Mass Effect,“ pokračuje McKay v dnešním příspěvku, „doporučuji vám, abyste se podívali na plakát, který jsme vydali na N7 Day. Když se podíváte pozorně, je tam několik skrytých lahůdek; podle mého počtu existuje nejméně pět překvapení, z nichž všechna ukazují na úžasnou budoucnost v univerzu Mass Effectu.“

Zdroj: pcgamesn.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.