Pohádkové překvapení Nobody Saves the World má i své datum vydání

7. 1. 2022
Zdroj náhledu: DrinkBox Studios

Akční RPG dobrodružství Nobody Saves the World dostává nový trailer a datum vydání, které je blíž, než jsme si mysleli. Hra od vývojářského studia Drinkbox, které má za sebou vydání her Guacamelee, vyjde již 18. ledna na platformách PC a Xbox. Pokud jste předplatitelem Xbox Game Pass, budete ji mít v den vydání jako součást předplatného.

Datum vydání je oznámeno v traileru, kde se ukázala hratelnost a příběhový obsah spolu s jedinečným kresleným a strašidelným uměleckým stylem. V Nobody Saves the World hrajete za beztvarou postavičku, která se může měnit do různých forem, z nichž každá má své vlastní speciální schopnosti. Každá forma má svou vlastní sadu výzev a strom dovedností, ty dále můžete kombinovat s vybavením.

Leden právě začal a už to byl velký měsíc pro oznámení titulů do Game Passu. Nejprve Microsoft oznámil, že první polovina měsíce bude zahrnovat Mass Effect Legendary Edition a Spelunky 2. Poté Ubisoft oznámil, že také Rainbow Six Extraction přijde první den vydání do Game Pass. Stejně tak tam tedy najdeme i novinku Nobody Saves The World, která vychází již 18. ledna.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.