Druhá série seriálu Arcane potvrzena

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Netflix

Těžko byste asi dnes hledali někoho, kdo ještě neslyšel o seriálu ze světa League of Legends. Společnost Riot Games vždy vynikala skvělým upoutávkami představujícími nové hrdiny a chystané akce. Hodně fanoušků tak netrpělivě vyhlíželo okamžik, kdy se Riot vytasí alespoň s celovečerním filmem. Arcane je jejich zcela první seriálovou produkcí, která postupně dobyla celý svět. Seriál si pochvalují nejen milovníci hry, ale také její odpůrci.

Není tak divu, vzhledem k jeho velké oblibě, vysokému hodnocení a otevřenému konci, že bylo pouze otázkou času, kdy přijde oznámení o další řadě. To se objevilo dříve, než jsme upřímně čekali, ale o to větší důvod se radovat. Arcane dostane všemi vytoužené pokračování v podobě druhé série. prozatímní datum není nijak stanoveno. Vzhledem k tomu, že první série byla ve vývoji celých šest let, na další díly si asi nějaký ten pátek počkáme.

Zdroj: Netflix

Nad druhou řadou seriálu je však stále jeden velký otazník. Jestli naváže přesně tam, kde skončil poslední díl, a bude plynule pokračovat dál… jestli bude zachován stejný formát rozkouskování seriálu na tři dějství o třech dílech… jestli se zaměří na stejné postavy, nebo naopak přesedlá na jiné. To jsou prozatím otázky, na jejichž odpovědi si budeme muset trpělivě počkat. Jedno je ovšem jisté už nyní. Pokud se spolupráce Riot Games s Netflixem bude držet stejného konceptu, máme se na co těšit. Přece jen je Arcane důkazem toho, že herní adaptace nemusí vždy dopadnout jako naprostá katastrofa.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn