Halo

Druhá sezona seriálu Halo dorazí v únoru

4. 12. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Filmových a seriálových adaptací her neustále přibývá. Zpočátku měli fanoušci oblíbených sérií pocit, že jsou prokleté, jelikož téměř všechny skončily ve filmovém podprůměru nebo odpadu. Po získaných zkušenostech a nových titulech jsme se však dočkali i úspěšných filmů či seriálů jako The Last of Us nebo třeba Uncharted. Seriálového zpracování se dočkala také legendární série Halo, jež nabízela unikátní herní zážitek. První sezóna seriálu dostala velmi smíšené ohlasy a spíše neutrální hodnocení, neboť si fanoušci stěžovali, že se autoři nedrží původního herního scénáře.

Pokud jste tedy začali sledovat seriál s alespoň nějakým zájmem a očekáváte pokračování, můžete si být jisti, že zanedlouho bude opět mít možnost nahlédnout do tohoto univerza. Studio Paramount Pictures na svém youtubovém kanálu uvedlo trailer k nové sezóně, která vyjde 8. února na platformě Paramount+. Trailer můžete zhlédnout zde:

Pokračování vypadá velmi dobře a my si od druhé série slibujeme dost. Vypadá to, že děj poskočí od první série a přeladí se více na herní notu. Ohlasy fanoušků jsou dosti pozitivní, avšak někteří nepřestávají být skeptičtí a stále věří, že nové Halo opět nebude nic moc. Fanoušci přece jen zažili už mnoho zklamání, která jsou potvrzována neustále se snižující kvalitou nových seriálů.

Halo je videoherní franšíza založená na sci-fi a vojenské tematice. Jako první vyšla na Xbox v roce 2001 a od té doby si drží titul jedné z nejlepších stříleček z pohledu první osoby. První hra s názvem Halo: Combat Evolved měla neskutečný úspěch, jehož se dočkal i druhý díl s názvem Halo 2. Nejnovější pokračování vyšlo v roce 2021 s názvem Halo: Infinite a je dostupné zdarma. Navíc nabízí oblíbený multiplayer. Pokud jste tedy ještě neměli možnost hrát, můžete si jej zdarma vyzkoušet třeba na Steamu. Možná vás hra navnadí na původní herní sérii a vy si tak vychutnáte seriál s mnohem větším zážitkem, který však nemusí být nutně pozitivní.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.